Od

Každá žena sa snaží robiť maximum pre to, aby vyzerala krásne a pútala na seba pozornosť. Ak sa chceme ale o seba dôkladne starať, musíme investovať do kvalitných kozmetických prípravkov, ktoré napriek tomu, že boli testované, nesmú za každých okolností škodiť ženskej pokožke. Okrem vizáže tváre a starostlivosti o vlasy sa nesmieme zabúdať starať aj o nechty.

LED lampy na nechty

Vynikajúcou pomôckou najmä pre uponáhľané ženy je spratná LED lampa na nechty. Takýto typ lámp pomáha urýchľovať tvrdnutie gélu aj práve vtedy, ak ste na cestách a práve sa vám pokazila manikúra. Jednoduchá a praktická lampička vám bude užitočná neustále.

Ak teda nechcete vyzerať neupravene, viete, že akonáhle si idete kupovať gél lak, budete potrebovať aj LED lampičku na nechty.

Procedúra na oživenie nechtov

Predtým, ako si vôbec spravíte túto oživujúcu kúru, odporúčame vám dať si horúci kúpeľ, ktorý pokožku okolo prstov zmäkčí. O to lepšie vám táto stvrdnutá kožička pôjde dole. Po tomto kúpeli si nachystajte malú nádobu, do ktorej si dáte vlažnú (nie horúcu) vodu. Nie je potrebné si túto vodu akokoľvek ohrievať ani blízko krbových kachlí, ani na radiátore.

Do vody si môžete dať buď zopár kvapiek olivového oleja, alebo šťavu z citróna. Prsty máčajte v takejto vode približne 15-20 minút. Následne ich dôkladne osušte.

Používajte sklený pilník

Pri tvarovaní nechtov zásadne používajte len sklený pilník. Ten nepoškodí vaše nechty tak, ako kovový pilník. V žiadnom prípade si nechty neohrýzajte za účelom tvarovania. Nielenže si môžete spôsobiť zádery, ale môžete si poškodiť aj samotný necht.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
O autorovi