Od

Každá jedna budúca nevesta prežíva svoj deň D intenzívne. Túži po tom, aby bolo všetko dokonalé, aby mal každý len dobrú náladu a hlavne, aby boli všetci prítomní hostia nadmieru spokojní. Nie všetko však vyjde podľa vopred stanovených plánov.

Môže sa stať, že sa vaše svadobné obrúčky zapatrošia a nebudete ich môcť nájsť. Môže sa stať, že fotky, ktoré fotograf nafotí, nebudú v takej kvalite, v akej by ste si predstavovali. Môže sa stať čokoľvek. Musíte sa však zmieriť s tým, že všetko nebude dokonalé, že sa niečo môže pokaziť. Je to ale váš deň. Deň, ktorí sú musíte užívať, pretože ako všetci dobre vieme, už sa to nezopakuje. Prípravu, ale aj samotný deň si musíte naplno užiť.

Na rodičov sa môžete kedykoľvek spoľahnúť

Keď budete potrebovať akúkoľvek pomoc, či už v samotný deň svadby, alebo počas prípravy, kamarátky vám nemusia byť vždy nablízku. Aj keď máte dobré vzťahy s kamarátkami, predsa len najlepšie vám bude vedieť poradiť vaša matka. Mamina veľmi dobre vie, čo vám vyhovuje, čo si prajete mať, resp. nemať na svadbe. Dokonale vás pozná, preto niet lepšej pomoci ako pomoc od vlastnej mamy. Ľahko sa môže stať, že pri tak veľkom zhone a vybavovaní zabudnete na kúpu diamantových náušníc na svadbu. Od toho je tu mama. Stačí sa s ňou vopred dohodnúť, čo bude mať na starosti a vy si viacmenej odľahčíte celú prípravu svadby.

Deň začnite dobrou kávou

Ak milujete kávičku, ten deň, kedy sa budete vydávať, ju vôbec nevynechávajte. Každá nevesta je prirodzene nervózna, potrebuje dodať energiu. A čo lepšie dodá energiu, keď nie káva? Odporúčame vám Robustu. Je to kávička, ktorá vás povzbudí, chutí lahodne a hlavne nedráždi žalúdok. V deň svadby si nezabudnite dopriať aj ľahké raňajky. Čas na honosnejšie raňajky mať pravdepodobne nebudete. Nesmiete však raňajky vynechať, nakoľko energiu potrebujete.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
O autorovi