Od

Jeseň 2016 je v plnom prúde a vy ešte stále neviete, aké módne trendy prídu do našich končín? Poradíme vám jednoduché, ale za to praktické kombinácie oblečenia, ktoré sa hodia na akýkoľvek druh udalosti – pracovné stretnutie, stretnutie s kamarátkami atď.

Nevyhýbajte sa šatám

Šaty neodmysliteľne patria do ženského šatníka, o tom niet pochýb. Prečo sa im ale vyhýbať práve v tomto ročnom období? Ženy akosi zabúdajú na to, že šaty môžu nosiť v akomkoľvek ročnom období. Preto ak máte doma hrubšie a dlhšie šaty, dajte si ich. Do práce sa vám ale nehodia, nakoľko sedieť v obtiahnutých šatách by niektorým ženám vadilo. Ak vám to nevadí, pokojne si ich oblečte. Odporúčame prírodné farby, ktoré sú momentálne hitom tejto jesene. Skúste zelené, béžové, žlté alebo hnedé šaty. K šatám si ale určite oblečte hrubšie pančuchy (kľudne môžete aj samodržiace pančuchy) a hrubý kabát s vysokým límcom.

Nezabúdajte, že k elegantnému oblečeniu si nemôžete dovoliť obuť tenisky. Svoj outfit zlaďte s vysokou alebo s členkovou dámskou koženou obuvou.

Športovejší štýl

Určite sa medzi vami nájdu ženy, ktoré pred elegantným štýlom uprednostňujú skôr športovejší štýl. Neobávajte sa toho, že za športovejší štýl vás niekto pokarhá. Ak sa v ňom cítite príjemne, kľudne ho noste. Džínsy, jednoduché tričká a praktické dámske mikiny ešte nikdy nikoho nesklamali.

Noste klasické mrkváky, noste rozšírené džínsy, preferujte jednofarebné tričká a jednoduché mikiny bez flitrov, ktoré len zbytočne kazia dobrý dojem.

Buďte sama sebou. Na jeseň 2016 budú letieť práve prírodné farby v kombinácii s jemnými šperkami. A čo ešte? No predsa členkové kožené čižmy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
O autorovi