Od

Ani sa nenazdáme a opäť k nám príde zima – obdobie, kedy síce väčšinu času trávime vo vnútri v tepľúčku, ale o to viac si užívame chvíle strávené so svojimi blízkymi. Nepríjemné nízke ranné teploty a celodenné fujavice a čľapkanice však na zime väčšina z nás neobľubuje. Tešíme sa však na Vianoce – na najkrajšie obdobie v roku, keď na všetkých miestach cítime vôňu škorice, medovníkov a vonných sviečok. Ako sa ale obliekať cez zimu, aby ste vyzerali úžasne, či už idete na kávu s kamarátkami, alebo na dôležitý pracovný pohovor?

Pletené šaty a svetre

Túto zimnú sezónu budú IN najmä pletené šaty. Môžete si vybrať univerzálnu šedú, alebo upozorniť výraznou červenou, ale typicky jesenno-zimnými farbami, čiže oranžovou a horčicovou. Pod pletené šaty vám odporúčame dávať obtiahnutý top, ktorý vás zahreje a aspoň trošku ochráni pleteninu. K pleteným šatom vám odporúčame kombinovať moderné dámske kabelky s krásnymi a zároveň jednoduchými legínami alebo hrubými pančuchami. Okrem pletených šiat vám odporúčame zo šatníka vyťahovať aj veľké XXL pletené svetre, pod ktoré môžete nosiť jednoduché bavlnené topy s trojštvrťovým rukávom. XXL svetre dokonale vyniknú v kombinácii s úzkymi legínami/ džínsami.

Moderné výrazné kabáty

Túto sezónu by ste mali najviac nosiť podšité kabáty vo výraznejších pastelových farbách. Ak milujete jednoduchosť a šedé a čierne oblečenie tvorí väčšinu vášho šatníka, rozhodne si kúpte výrazný kabát, ktorý vás nielenže zahreje, ale váš outfit tak krásne zvýrazni. Ku kabátu môžete pokojne nosiť aj svoje obľúbené zimné dámske snehule, ktoré vašu nohu udržia v teple.

Nepodceňujte nízke teploty

Oblečte sa štýlovo aj cez ročné obdobie, ktoré si vyžaduje, aby sme vrstvili. Aj v tomto období môžete vyzerať elegantne a zároveň pohodlne. Doma vám môže bežať výkonné tepelné čerpadlo, ale vonku vám musí byť tiež teplo. Nepodceňujte preto obliekanie cez toto chladné obdobie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
O autorovi