Od

Hľadáte dovolenky, ktoré vám nevyprázdnia účet? Chceli by ste vziať so sebou partnera a detičky, lenže podaktoré cestovné kancelárie vám ponúkajú zájazdy za vysoké sumy? Mali by ste sa pozrieť na stránku cestovnej kancelárie Globtour, ktorá vyhráva prvé miesto spomedzi cestovných kancelárii. Prináša pre klientov cenovo prijateľné dovolenky.

Chceli by ste vedieť, či práve táto cestovná kancelária má v ponuke aj dobré dovolenky do Chorvátska alebo Bulharska? Povieme si, len neodchádzajte od nás.

Cestovanie do Chorvátska za prijateľné ceny

Spoznávajte aj vy krásy chorvátskeho pobrežia, spoznajte kamienkové pláže, na ktorých si môžete dopriať oddych s celou rodinou. Zavítajte na Makarskú riviéru, zavítajte na poloostrovy a ostrovy, ktoré patria ku krásnej krajine – ku navštevovanému Chorvátsku. Je všeobecne známe, že rodinky zo Slovenska balia kufre a utekajú na dovolenku práve do týchto končín.

Bulharsko – veľké lákadlo pre nadchádzajúcu sezónu

Alebo ste si všimli, že chodia aj do Bulharska? Je to dosť možné. Bulharsko sa posledné roky dostáva do popredia a už dokáže konkurovať aj kedysi najnavštevovanejšiemu Chorvátsku. Cestovná kancelária Globtour prináša už teraz na jeseň bohatú ponuku dovoleniek do Bulharska. Slnečné pobrežie vás čaká. Čakajú vás aj mnohé iné destinácie, ktoré vábia mnoho Slovákov práve do Bulharska. Prečo by ste sa nepozreli na ich ponuku? Už teraz sa začínajú objavovať prvé ponuky. Vychytajte pre seba a pre svoju rodinu najlepšiu dovolenku do Bulharska.

Cvičte do plaviek, nezabudnite si fitness rukavice!

Dovolenku ste si u Globtour už zajednali? Teraz máte čas chudnúť do vysnívaných plaviek. Čo keby ste si ešte predtým ako začnete cvičiť kúpili kožené fitness rukavice na posilňovanie? Určite by sa vám hodili. Ušetrili by ste svoje jemné ručičky pred pľuzgiermi, ktoré by na vás číhali v tom prípade, keby ste ich nemali. Zabezpečte sa vopred, cvičenie do plaviek bude náročnejší proces.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
O autorovi