Od

Keď vzťahy fungujú, nikoho nezaujímajú častokrát dobre mienené rady o tom, ako si udržať fungujúci vzťah.  Keď vzťah nefunguje, je často už neskoro takéto rady hľadať. Preto si prečítajte tieto tri na prvý pohľad otrepané rady a s fungovaním vášho vzťahu určite nebudete mať problém.

Partner je len vaša polovička

Ustálené spojenie moja polovička v sebe skrýva viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Váš partner je síce vašou polovičkou, ktorá vás dopĺňa, chýba vám, keď spolu nie ste a iba s ním je vaše šťastie úplné ale mal by byť naozaj len vašou polovičkou. Pre fungovanie väčšiny vzťahov je nesmierne dôležité zachovanie si vlastných životov. Nemusíte sa premáhať a vymetať párty, len aby ste mu ukázali, že ho nepotrebujete, ale zároveň by ste si nemali celý život postaviť okolo piedestálu na ktorý si vystavíte svojho partnera. Zachovajte si aspoň pár dobrých priateľov a záľubu, ktorú robíte len sama pre seba a vášmu vzťahu to nepochybne pomôže.

Láska ide cez žalúdok

Nie nejde iba o to, že ak chcete prežiť s partnerom vášnivý večer nenakŕmite ho tlačenkou s octom a cibuľou. S trochou predstavivosti vám táto fráza prezradí, že vzťahu prospieva spoločné stolovanie. S voľnejším výkladom môžeme dôjsť k tomu, že vzťahu prospieva zosynchronizovanie vášho dňa, okrem spoločných raňajok prípadne večere  nepochybne prospeje aj keď budete spolu vstávať alebo zaspávať.

Nebuďte si jeho láskou príliš istá

Vedieť, že vás váš partner miluje je krásne, mnohé z nás však majú pocit, že ich milujúci partner je samozrejmosťou a že nie je potrebné sa ďalej snažiť. Iste nemusíte byť pred svojim partnerom vždy upravená ako na premiéru holywoodskeho filmu a pravdepodobne neklame, keď vám povie, že sa mu páčite aj po prebudení bez make upu ale to neznamená, že sa o seba nemusíte starať už vôbec. Ostatne, staráte sa o seba nie kvôli mužovi, ale kvôli sebe. Aj ten najmilujúcejší muž sa môže cítiť frustrovaný ak sa žena, ktorú si vybral zmení na zanedbanú, ufrflanú domácu žienku.

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote