Od

Január sa končí a po povianočných výpredajoch prichádza do obchodov nový tematický sortiment, police v obchodoch zaplavujú anjeli, srdiečka a ružičky. A tak sme sa rozhodli pýtať, žien, čo by chceli dostať na Valentína.

heart-outline-hi

Čokoľvek, okrem sošiek

Môj priateľ vie, že mám rada praktické darčeky. Takže dúfam, že to že by som dostala sošky alebo iné lapače prachu nehrozí. Minulý rok som dostala šálku s logom mojej firmy, na spodnej strane s vyznaním a prianím zdaru, naplnenú Lindt čokoládami, dodnes z nej každý deň v práci pijem kávu a nemusím sa hanbiť. O tej romantickej časti darčeku viem iba ja.

Kvety

Po 12 rokoch v manželstve nie je veľa príležitostí, pri ktorých dostávam kvety. Tak sa veľmi poteším ak mi kúpi kvety. Ak dostanem bonboniéru a nie kvety nebude mi to vadiť, nahneval by ma len keby si na mňa nespomenul vôbec.

Najlepší dar je on

Keďže môj manžel je nesmierne vyťažený, bude pre mňa najväčším darom ak sa Valentína budeme môcť stráviš spolu, bez toho, aby musel pracovať. Darček od neho vôbec neočakávam, bude stačiť spolčný obed aby sme nemuseli variť a upratovať. Snáď sa nám to tento rok podarí.

Topánky

Minulý rok som na Valentína dostala obrovskú kyticu ruží kuriérom, bolo to milé ale tak drahý dar, ktorý po pár dňoch zvädne mi príde ako mrhanie. Tento rok dúfam, že môj Valentín pochopí moje nenápadné znamenia a kúpi mi nové topánky. Sú lacnejšie a pomohlo by mi keby ich dostanem a nemusím kupovať za vlastné. Aj kvázi neromantický dar môže byť romantický v tom, že muž načúva našim potrebám a kúpi nám to, potrebujeme.

Čo by ste si priali na Valentína vy? Napíšte nám do redakcie (redakcia@vosvetezien.sk) alebo do komentárov.

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
O autorovi