Bulharská Miami Beach

9 júla, 2013 o 14:51

Od

Jednou z najideálnejších destinácií pre mladých ľudí je jednoznačne Slnečné pobrežie v Bulharsku. Ceny sú tu skutočne nižšie ako u nás, či v iných letoviskách a zábava a párty život, ktorým žije celé pobrežie každú noc je tu nezameniteľný.

hotel-bulharsko-slnecne-pobrezie-bumerang-05

 

Cez deň v meste nestretnete tak veľa mladých, nakoľko dospávajú nočné výjazdy. Vidíte len kluby, ktoré sa pripravujú na večerný zával mladých. Pri dennom svetle možno vidieť dlhú pieskovú pláž s množstvom atrakcií. Okolie lemujú hotely, ktoré taktiež ponúkajú veľa možností pre aktívnu dovolenku, ale aj oddych.

Nočný život na pobreží

images

Slnečné pobrežie sa mení v noci na malý Las Vegas. Všade kvantum ľudí prahnúcich po zábave a zážitkoch. Po uličkách plných stánkoch behajú mladí, ktorí lákajú ľudí do „svojho“ baru rôznymi akciami, ktoré ponúkajú. Miešané drinky za skutočne minimálne ceny, či iné akcie na alkohol. Ak moc neholdujete párty životu, tu mu podľahnete aj vy! Nálada, ktorá tu vládne vás doslova núti sa baviť.

Oddych

Ak si chcete dať pauzu po prehýrenej noci, urobte si výlet do neďalekého Nessebaru, Burgasu či dokonca Turecka. Ak aj tak netúžite po oddychu, môžete si urobiť „výjazd“ do jedného z aquaparkoch v okolí. Jedným z tých najlepších je aquapark v Nessebare. Ponúka nespočetné množstvo atrakcií a tobogánov. Vstup je tu približne okolo 20€ na deň.

2a9424e99a8dd09cc4e66de4638ca92e (1)

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote