Od

Každá z nás pozná ten pocit, keď si občas pomyslíme „Aké by to bolo, keby bol iný“. Bohužiaľ pri takejto predstave nám nezostáva nič iné, len na ňu rýchlo zabudnúť. Dokonalosť nenájdete, takže treba sa vedieť naučiť žiť s tým, že aj ten váš má nejaké chyby, nedostatky, ktoré musíte jednoducho akceptovať. Aká je naša rada? Treba sa nad takúto vec povzniesť a v duchu si povedať – „Veď všetci máme chyby, aj ja sama“ a ísť ďalej. Ale povedzme si narovinu, nie je to až také jednoduché, ako to vyzerá, to vieme všetky.

Možno to znie ako nezvládnuteľná úloha zmeniť muža, ale nie vždy to je nemožné. Mnohé sa zmeniť dá, či už nie úplne, ale nejaké to percento úspechu sa po čase nájde, samozrejme ide o banálne veci, ako sú napríklad ukladanie oblečenia do skrine, alebo pomoc pri upratovaní. Škoda že len toto nadšenie im dlho nevydrží, ale aj snaha sa cení. Pamätajte však, že sú veci, ktoré na mužoch nezmeníme. A to nikdy!

Jeho názor na “obyčajné“ veci

Určite ste sa milé dámy stretli s mužmi, ktorí boli priveľmi zložití, či už na druhej strane flegmatici, alebo úplne iní ako ste vy, pýtate sa čo je lepšie? Ani jedno! Najhorší výber je tretia možnosť. Už asi väčšina žien zažila ten pocit, nájdete si priateľa, váš vzťah je bezchybný, prežívate krásne obdobie rozkvitajúceho sa vzťahu. Ale nič netrvá večne a vy si začnete všímať spoločné záujmy, jeho zlé vlastnosti a zrazu odložíte ružové okuliare a vidíte svet reálnejšie.

Ako pokračovať v takomto vzťahu ďalej? Možností je mnoho, len akceptovanie a skutočné vzájomné pochopenie a tolerancia dokáže takúto krízu prekonať, no však dôležité je to, aby partneri s touto zmenou fungovali vo vzťahu naďalej a nie len na určité časové obdobie. Takto vyzerá tá lepšia možnosť, ale pravda je taká, že človeku do hlavy nenasadíte to, čo chcete vy, aby tam mal, vždy bude sám sebou a vzťah na pretvárku, nie je skutočným vzťahom. Preto je na vás či ostanete v takomto vzťahu tzv. bojovať, alebo sa vyberiete tou jednoduchšou cestou a počas nej si nájsť niekoho kto chce ísť tou istou čo vy.

Rodina a priatelia

Muži si v týchto veciach čo sa týka či už rodiny, alebo priateľov veľmi citliví a to mala možnosť pocítiť každá z nás. Nezabúdajte na to, že rodina a priatelia tu už boli dávno pred vami, takže vždy budú patriť medzi ich TOP kategóriu. Preto je dobre, keď s týmito osobami budete udržovať dobré vzťahy. Avšak problém nastáva až vtedy, ak chcete stráviť romantický večer so svojím milovaným a on vám na to odpovie: „Drahá, dnes večer idem na jedno…“ čo je nám tiež jasné, že to “jedno“ bude trvať tak dobré tri hodinky a vy to radšej vzdáte a uložíte sa do postele. Bohužiaľ jediné čo nám zostáva, je zmieriť sa s tým, že priatelia budú vždy u mužov v tej NUMBER ONE kategórií a pokiaľ tam patríte aj vy, tak to nie je až taká katastrofa.

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote